Škola útočí

18. září 2013 v 21:56 | Ivuše |  Jedna metalistka povídala
Škola, škola, škola. Už to vypuklo se vším všudy a ve veškeré parádě. Přijde mi, že škola je momentálně to jediné, co mě dokáže naštvat. Je fakt, že mě zatím i potěšila - vybojovala jsem si tři jedničky a 1/2, což je v porovnání se spolužáky krásný výkon. A ono v podstatě i bez porovnání, kdo by si na to stěžoval. :)
Ale momentálně jsem kvůli škole a učení pěkně naštvaná. Už jsem se zmínila, že jsme na češtinu do třeťáku dostali znovu jiného učitele (třetí ročník, třetí češtinář!). A že ten učitel po nás chce písemku na opakování na druhý ročník. Hned jak nám to řekl, začali jsme mít obavy, že se nám nebudou shodovat zápisy, a naše obavy byly převelice oprávněné. Se spolužačkou jsme si půjčili sešit z druháku od kámoše, který má našeho nového češtináře už od prváku, a zjistili jsme dost nemilé věci, jakože oproti půjčeným zápisům máme jinak rozdělená období a v nich jinak roztříděné autory. A že u autorů nám chybí nějaká díla... To je prostě k nezaplacení, když den před písemkou zjistíte, že co jste se už naučili, je vám vlastně k hov*u, protože učitel po vás s největší pravděpodobností bude chtít něco docela jiného. Jsem dost zvědavá, jak to dopadne, protože to nové zjištění mi všechno naprosto znechutilo. Tak nějak jsem si to párkrát pročetla, ale stejně z toho vím houby.
Znechutilo mi to i zeměpis, ze kterého zítra také píšeme, ale máme před ním volnou hodinu, takže doufám, že se to ještě stihnu doučit.
Je to vážně vyčerpávající. Obvykle touhle dobou už chodívám spát, v lepším případě už spím, a dneska jsem teprve před pár minutami odložila učení. Hrůza a děs! Vypínám comp a odcházím do postele! Dobrou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama