The End of Dexter

25. září 2013 v 17:49 | Ivuše |  Dexter
Tak jsem před pár minutami dokoukala poslední díl seriálu Dexter. Byla jsem na něj neskutečně natěšená, i když celkově jsem byla naštvaná, že seriál končí. Taky mohli ještě aspoň dvě série vymyslet!
Jsem z toho zklamaná. V poslední sérii se toho odehrálo tolik, na co by se dalo navazovat! A místo toho je zabita má oblíbená postava Debra Morgan, která vypadala, že konečně nalezla štěstí, a Hannah zůstane malý Harrison... Vážně, dělají si srandu?


Byla jsem přesvědčená, že na konci tohoto seriálu musí Dexter buď zemřít - myslela jsem, že by to mohlo být rukou Saxona - nebo že uteče s jeho velikou láskou a svým synem, jak to několik dílů bylo v plánu. (Takhle mi to zní trochu naivně, ale vážně jsem si to myslela.) Případně mě ještě napadlo, že Debra se časem nastěhuje k nim, ale tato myšlenka mě opustila poté, co se dali znovu dohromady s Quinnem. A místo toho Dexter zdrhne od všeho? Prvně to vypadalo, že zemře při hurikánu, z čehož jsem byla celkem zdrclá. Ale když se tam znovu objevil, naštvalo mě to. Přijde mi to spíš jako pitomý otevřený konec (které fakt nesnáším). Nebo jako když si producenti seirálu nebyli vlastně uplně jistí, jestli tohle má být definitivní ukončení seriálu.
A vůbec. Poslední série jen s dvanácti díly? To mi jděte někam...

V rozčilení jsem nahlédla na web Edna.cz, abych zjistila, na jaký jiný seriál se teď můžu zaměřit. Vlastně už nějakou chvíli čekám na novou sérii The Big Bang Theory a mnohem delší chvíli čekám na pokračování The Walking Dead, takže jsem chtěla nahlédnout, kolik dní zbývá, než to znovu vypukne. Místo toho jsem ale narazila na článek vztahující se k ukončení Dextera. Samozřejmě jsem ho hned přečetla a s jakýmsi pocitem zadostiučinění jsem zjistila, že názory autora článku jsou téměř úplně totožné s těmi mými.
Také jsem se dozvěděla novinku, která mi zvedla náladu. Showtime se chystá vytvořit nový seriál, tzv. Spin-off Dextera. To znamená, že časem budeme téměř jistě moci sledovat osud některé z postav z právě ukončeného seriálu, za což bych byla moc ráda.
Ale čert ví. Tedy v tomoto případě spíše ,,Showtime ví..." :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | E-mail | Web | 26. září 2013 v 22:49 | Reagovat

No... přiznám se, že mě v jeden moment taky napadlo, že by Dexter mohl odjet do Argentiny a začít nový život, ale hned mi došlo, že je to tak naivní, že by to tam nedali... Debry je mi líto. Bylo to asi to nejnečekanější, co se stalo... :-(

2 Metalistka Metalistka | E-mail | Web | 29. září 2013 v 21:57 | Reagovat

[1]: Já nad tím happy endem přemýšlela docela dlouho, i když mi bylo jasné, že je to ptákovina. :D A ano, s tou Debrou mě to vážně dostalo... :/ Byla to moje oblíbená postava!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama