Fajný víkend

2. října 2013 v 21:20 | Ivuše |  Jedna metalistka povídala
Dobrý den! Mám za sebou super víkend! Ačkoli je fakt, že známky a učitelé a takové ty ptákoviny točící se kolem gymplu, mi náladu úspěšně kazí, dobrá atmoška víkendu se se mnou pořád táhne.


V pátek sice žádná akce nebyla - bohužel ani pivko, protože naše milovaná hospůdka zrovna pořádala akci pro uzavřenou společnost, ale místo toho jsem měla návštěvu, se kterou jsem si dobře popovídala, dostala jsem KONEČNĚ znovu super telefon a skvělou masáž. Ten telefon je ten samý, co jsem měla zhruba před rokem, ale má drahá sestřenka mi ho utopila v hrnečku s horkým čajem. Můj milý samsung to už nerozchodil a já třičtvrtě roku živořila s jeho praprapradědečkovskou verzí. Takže mám radost, že už můžu zase normálně fotit, protože s rozlišením 5 Mpx je už rozhodně mnohem lepší pořízení, než se 2 Mpx. A jako bonus mám připojování na internet - ještě že máme skoro po celé škole wifi. A ohledně masáže - tetička si dělá kurz, takže jsem se jí nabídla k dispozici na procvičování masáží. Je to paráda, náramně jí to jde!
Sobota ale byla ještě mazáčtější! Hned ráno jsme si s tetičkou udělaly výlet k naší známé, která je kadeřnice, momentálně na mateřské. Její dcerka mi ukradla náramek, ale nijak mě to netrápí, protože jsem dostala jiný a ještě jako bonus dva prstýnky. :) Zajely jsme všechny společně do mega sekáče u Českých Budějovic, protože to byl kousek, takže jsem si odsud dotáhla pár nových hadříků, a sestře jsem koupila kabát na zimu. Jako bonus mi hostitelka ostříhala vlasy, což už po více než roce vážně bylo potřeba. :D
Ovšem! Večer jsme vyrazili na Alkehol, mé oblíbence. :) Už jsem je viděla nejmíň po sedmé a byla jsem nadšená. Krom toho, že jsem si tam popovídala se starým kamarádem ze základky a s jeho kamarádem a s pár dalšími lidmi, seznámila jsem se se skvělou slovenskou kapelou, která má krásnou a mazáckou zpěvačku! Myslím, že jim věnuji nějaký článek. :) Když hrál Alkehol, samozřejmě jsem byla hned vepředu, výborně jsem zaparřila, pořídila jsem pár fotek a úplně bezva bylo, když jsem si plácla s Peťou Bunešem = Kunou, dokonce jsem s ním mezi písničkami prohodila pár slov a tahal si ode mě z cigára. :D Jen mě mrzí, že zrovna když mi pan Hereš i Kuna pózovali na foto, tak se to rozmázlo. :( Beztak to bylo úžasné a v neděli jsem byla patřičně zničená, ale to mi vůbec nevadilo. Hlavně jsem byla spokojená. :)

Ota Hereš
Mám ho moc ráda, ale přijde mi úsměvné, jak se mu zvětšuje bříško. :D Přecejen je to už děda. :)

Petr 'Kuna' Buneš
Fakt jsem ho měla doslova na dosah ruky :)

Martin Melmus
Škoda, že ti bubeníci jsou věčně schovaní takhle vzadu :(

Tonda Rauer
Měl prostě skvělý tričko! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama